Usługi


Transport towarowy


Firma transportowa Wa-Ma już od 11 lat świadczy swoim Klientom kompleksowe usługi transportowe. Kontaktując się z naszą firmą mogą mieć Państwo pewność, że transport towaru nam powierzonego zostanie wykonany profesjonalnie i rzetelnie. Nasz transport samochodowy wykonujemy głównie na terenie Europy Zachodniej oraz Polski, ale na specjalne życzenie Klienta świadczymy także usługi w innych krajach.

Za wszelkie usługi, a więc transport międzynarodowy oraz ten wykonywany na terenie Polski, odpowiada wykwalifikowana, doświadczona kadra kierowców. Każdy z nich wyposażony jest w najnowsze osiągnięcia technologiczne, pozwalające na bieżąco monitorować położenie powierzonego nam towaru. W każdej chwili mogą więc Państwo sprawdzić, jak wygląda sytuacja i kiedy towar dotrze do wyznaczonego celu.

Cechuje nas przede wszystkim terminowość oraz dbanie o szczegóły. Wszyscy nasi kierowcy dowożą ładunek w takim samym stanie, w jakim otrzymali go od Klienta. Naszym kierowcom zależy na czasie, ale i bezpieczeństwie – swoim i towaru.

To Państwo decydują o tym, jakim autem będziemy dostarczać Państwa towar. Pozwala nam na to szeroki tabor zestawów samochodowych, jakim dysponujemy. W jego skład wchodzą między innymi ciągniki siodłowe, busy z windą, chłodnie, mikrobusy, autobusy. W ten sposób zapewniamy naszym Klientom jeszcze większy komfort psychiczny i pewność, że ich towar dojeżdża w terminie i bezpiecznie.

Co ważne, również wysokość naszego wynagrodzenia ustalamy razem z Państwem. Jest ono zależne od długości trasy i towaru, ale jednego możecie być Państwo pewni – decydując się na nasze usługi zawsze dostaną Państwo wysoką jakość w konkurencyjnej cenie.


Transport chłodniczy


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, rozpoczęliśmy transport towarów w kontrolowanej temperaturze. W szybkim czasie wzbogaciliśmy się o nowych kontrahentów.

Obecnie auta są wykorzystywane do przewozu m. in. lekarstw, żywności, roślin. Auta przystosowane są do przewozu towaru w temperaturze od -18 do +25 stopni Celsjusza.

Jeśli są Państwo zainteresowani, prosimy się kontaktować ze spedycją. Numery telefonu: 63 2769 159 lub 696 820 284.


Przewóz osób


Firma WA-MA posiada duże doświadczenie w przewozie osobowym.

Od wielu lat współpracujemy z placówkami szkolnymi oraz szkolno-wychowawczymi w dowozie dzieci oraz osób niepełnosprawnych. Obsługujemy również trasy okolicznościowe wycieczki, wesela itp..

W naszej flocie znajdą Państwo auta spełniające Państwa oczekiwania. Dysponujemy pojazdami przewożącymi do 63 osób. Ceny są ustalane indywidualnie, w zależności od Państwa potrzeb.

Zapraszamy do kontaktu!

Rozkład jazdy