O firmie

Firma transportowa WA-MA Maciej Walicki


Firma transportowa Wa-Ma już od 11 lat świadczy swoim Klientom kompleksowe usługi transportowe. Kontaktując się z naszą firmą mogą mieć Państwo pewność, że transport towaru nam powierzonego zostanie wykonany profesjonalnie i rzetelnie. Nasz transport samochodowy wykonujemy głównie na terenie Europy Zachodniej oraz Polski, ale na specjalne życzenie Klienta świadczymy także usługi w innych krajach.

Za wszelkie usługi, a więc transport międzynarodowy oraz ten wykonywany na terenie Polski, odpowiada wykwalifikowana, doświadczona kadra kierowców. Każdy z nich wyposażony jest w najnowsze osiągnięcia technologiczne, pozwalające na bieżąco monitorować położenie powierzonego nam towaru. W każdej chwili mogą więc Państwo sprawdzić, jak wygląda sytuacja i kiedy towar dotrze do wyznaczonego celu.

Cechuje nas przede wszystkim terminowość oraz dbanie o szczegóły. Wszyscy nasi kierowcy dowożą ładunek w takim samym stanie, w jakim otrzymali go od Klienta. Naszym kierowcom zależy na czasie, ale i bezpieczeństwie – swoim i towaru.

To Państwo decydują o tym, jakim autem będziemy dostarczać Państwa towar. Pozwala nam na to szeroki tabor zestawów samochodowych, jakim dysponujemy. W jego skład wchodzą między innymi ciągniki siodłowe, busy z windą, chłodnie, mikrobusy, autobusy. W ten sposób zapewniamy naszym Klientom jeszcze większy komfort psychiczny i pewność, że ich towar dojeżdża w terminie i bezpiecznie.

Co ważne, również wysokość naszego wynagrodzenia ustalamy razem z Państwem. Jest ono zależne od długości trasy i towaru, ale jednego możecie być Państwo pewni – decydując się na nasze usługi zawsze dostaną Państwo wysoką jakość w konkurencyjnej cenie.

Transport chłodniczy


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, rozpoczęliśmy transport towarów w kontrolowanej temperaturze. W szybkim czasie wzbogaciliśmy się o nowych kontrahentów.

Obecnie auta są wykorzystywane do przewozu m. in. lekarstw, żywności, roślin. Auta przystosowane są do przewozu towaru w temperaturze od -18 do +25 stopni Celsjusza.

Przewóz osób


Od wielu lat współpracujemy z placówkami szkolnymi oraz szkolno-wychowawczymi w dowozie dzieci oraz osób niepełnosprawnych. Obsługujemy również trasy okolicznościowe wycieczki, wesela itp.

Dysponujemy mikrobusami przewożącymi do 9 osób oraz autobusami które pomieszczą do 27 osób. Ceny są ustalane indywidualnie, w zależności od Państwa potrzeb.

Poznaj naszą firmę


Transport towaru nam powierzonego zostanie wykonany profesjonalnie i rzetelnie. Nasz transport samochodowy wykonujemy głównie na terenie Europy Zachodniej oraz Polski, ale na specjalne życzenie Klienta świadczymy także usługi w innych krajach. W naszej flocie znajdą Państwo auta spełniające Państwa oczekiwania. Dysponujemy mikrobusami przewożącymi do 9 osób oraz autobusami które pomieszczą do 27 osób. Ceny są ustalane indywidualnie, w zależności od Państwa potrzeb. Zapraszamy do kontaktu!

Łatwy kontakt

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu – osobistego, telefonicznego lub mailowego.

Adres: Niepodległości 66, 62-310 Pyzdry | Telefon: +48608397405 | Email: fhu.wama@interia.pl

Bezpieczeństwo

Za wszelkie usługi, a więc transport międzynarodowy oraz ten wykonywany na terenie Polski, odpowiada wykwalifikowana, doświadczona kadra kierowców.

Każdy z nich wyposażony jest w najnowsze osiągnięcia technologiczne, pozwalające na bieżąco monitorować położenie powierzonego nam towaru.

Terminowość

Wszyscy nasi kierowcy dowożą ładunek w takim samym stanie, w jakim otrzymali go od Klienta. Naszym kierowcom zależy na czasie, ale i bezpieczeństwie – swoim i towaru.

To Państwo decydują o tym, jakim autem będziemy dostarczać Państwa towar. (ciągniki siodłowe, busy z windą, chłodnie, mikrobusy, autobusy)

Monitoring

Zapewniamy naszym Klientom jeszcze większy komfort psychiczny i pewność, że ich towar dojeżdża w terminie i bezpiecznie. .

W każdej chwili mogą więc Państwo sprawdzić, jak wygląda sytuacja i kiedy towar dotrze do wyznaczonego celu./p>

Rozkład jazdy